Carmen Electra

Tara Leigh Patrick

6,7
3 398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carmen Electra

Sylikonowe cycki, sztuczne usta, brak mózgowia tak jak i u jej fanów. :)

użytkownik usunięty
Pink_Devil

zazdrosna 16 latka z masą pryszczów i kompleksami he he to właśnie ty :) lol

Pzykro mi - już dawno jestem pełnoletnia. :) A zazdrosna to mogłabym być o Angelinę Jolie na przykład, bo to kobieta z klasą.

Pink_Devil

I co z tego, że ją ładnie chirurdzy zrobili ?
Niech sobie będzie piękną lalką, którą sie wszyscy zachwycają, ale to jest (podobno) portal filmowy. Jeżeli tak jest, to dlaczego ma tak wysokie oceny, za co ?
Aktorka z niej żadna i tego nawet chirurgia plastyczna nie zmieni.

NocturnuS

Zgadzam się gra okropnie, czasami aktorka nie musi wcale być piękna (Whoopi Goldberg) a jest uznawaną i szanowaną gwiazdą, nie musi mieć sylikonowych balonów i ust żeby zdobyć fanów. Nienawidzę facetów wywalających jęzory na widok sztucznych cycków tej Pani i ogólnie poprawianej chirurgicznie urody, bo co w tym pięknego? Jedynie praca lekarza, za którą zresztą to on powinien być wychwalany a nie Carmen. Gratuluję natomiast dziewczynom i kobietom, które mają siłę zmagać się z takim płytkim zachowaniem mężczyzn, z tymi szalenie prostackimi określeniami ("zajebista dupa", "masakralna dupeczka"), wypowiedziami o podtekstach seksualnych...

Pink_Devil

Pink Devil popieram cię oni zawsze tak mówia zakompleksiona pryszczata szesnastolatka a wiesz co ja im powiem szesnastolatki wcale nie mają pryszczy bo teraz wiecej dziewczyn dba o cerę i sa śliczne pryszczata i zakompleksiona jest Carmen z celulitem i wcale nie zazdroszcze jej zazdroscic można Evie Longori.....

LOve_tOM

Sorry Angelina jest ładna, bardzo dobrze gra w niektórych filmach ale nie wiem czy można o niej mówić że ma klase ;)

Sidewinder

Nienaturalna baba, sztucznie wyprodukowana na potrzeby gawiedzi...
Jej mordka jest tak ociekająca łojem, że można by nim wysmarować całą niemiecką armię pod Stalingradem...;-)))


Pozdro...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones