Sugar (2024)
Sugar: Sezon 1 Sugar Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Sugar (2024)

Wrócić do domu

Go Home 33m
6,9 61
ocen
6,9 10 1 61
Sugar
powrót do forum s1e6

Mózg na ścianie :D

ocenił(a) serial na 9

Szalone Apple!

Materaz

Konsternacja po obejrzeniu dzisiejszego odcinka.

ocenił(a) serial na 10
macieeeeek

Coooo jesttt Oo. Ale może to tylko jego wizja po dragach? Czy co on sobie wstrzyknął? 

ocenił(a) serial na 10
Dawid_K_11

Chociaż nie, jest kosmitą. Juz wcześniej w tym odcinku był znak jak ten przestępca od handlu ludzi strzelił do Sugara a Sugar siła woli skierował kule w inne miejsce

Dawid_K_11

Kilka takich akcji było. Przykładowo, jak wcześniej mówił, że ma chyba 50x szybszy metabolizm i przez to nie jest w stanie się upić

ocenił(a) serial na 9
macieeeeek

I tylko takie tam z łapaniem muchy pałeczkami do ryżu :)

ocenił(a) serial na 9
Dawid_K_11

W tej scenie przekierowania kuli trzy razy cofałem moment z reakcją "Co tam się odwaliło?"

Dawid_K_11

Sugerowały by to też dziwne znaczki na krwi która miał mu przetoczyć znajomy itd. Zaskoczenie, chociaz były dość jasne znaki ze cos tu nie pasuje. Ale tego się nie spodziewałam

ocenił(a) serial na 9
karolajna9000

Ja też nie. Totalne zaskoczenie. Widzowie oglądający serial na bieżąco w uprzywilejowanej pozycji moim zdaniem. Jak wyjdzie całość, trzeba będzie siłą rzeczy, oficjalnie zmienić gatunek określający ten serial na sciFi i każdy nowy widz będzie się nastawiał na treść obiecaną przez to określenie. Cieszę się, że mogłem oglądać ten serial przez 6 odcinków z naiwnym nastawieniem się na klasyczne LA Noir :)

Materaz

Ja też, chociaż coś mnie tknęło, że może to robot, ale zaskok był

ocenił(a) serial na 4
Materaz

Gdzieś usłyszałem, że jakiś fajny twist jest w tym serialu, więc od początku oglądałem z podwójnym skupieniem. To, że śledztwo jest tylko pretekstem domyśliłem się szybko. Potem kombinowałem o co tam naprawdę chodzi. Strzelałem, że okaże się, że główny bohater nie żyje, albo, że to wirtualna rzeczywistość itp. Szczerze to przeszło mi przez myśl to co się finalnie okazało, ale pomyślałem, że to byłoby zbyt głupie. Niestety. Jeszcze dwa odcinki, ale na ten moment strasznie średni ten serial.

McGyverPL

Średni? XD Człowieku XD

ocenił(a) serial na 4
heavygunner

Tak,niestety średni,intryga słaba i postacie również jedynie Farrell daje rade.

ocenił(a) serial na 4
heavygunner

Polecam Ripley w takim razie. Zobaczysz co to dobry serial.

ocenił(a) serial na 4
Dawid_K_11

No nie wiem przeciąż ledwo go odratowali,bardziej bym stawiał że mu się to wydaje.

aronn

A przekierowanie kuli siłą woli? A złapanie niczym w katare kid pałeczką muchy?

ocenił(a) serial na 4
perun_6

Tylko wtedy po co mu ta krew.

aronn

Bo pewnie była specjalna. A szpital jest dla niego zagrożeniem tak jak jego znajomy lekarz Henry mówił, bo pewnie by się skapnęli, że nie jest człowiekiem, albo by go przez przypadek zabili przez transfuzje krwii od innego człowieka.

ocenił(a) serial na 8
Dawid_K_11

Ja obstawiałam, że może jest wampirem xD

Materaz

Dlaczego Ryby nie dała mu aspiryny z szuflady tylko poszła po inną ? Chciała go zabić ?

ocenił(a) serial na 9
barhol99

Wydaje mi się, że szukała pretekstu, żeby wyjść z pomieszczenia, żeby skontaktować się z przełożonymi.

Materaz

do tego dodajmy jeszcze, że jest fanem zespołu UFO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones